Resultater Nedre Glomma Gjeddefestvial 2020.

Da er Nedre Glomma Gjeddefestival 2020 vel overstått.

Dette var 11. året vi arrangerer festivalen, og vi takker alle for fremmøte og håper vi sees igjen neste år!

Stor takk til vertskapet på Furuholmen for flott service og tilrettelegging av arrangementet!

Det var iår hele 67 båter påmeldt og ca.150 deltagere totalt.

Stor takk også til våre sponsorer som bidro til et meget godt premiebord:   Østfold Rør, XXL, Elbe Normark, Marineshop og  M&M Fiske og Fritid

Her er resultatene fra årets Nedre Glomma Gjeddefestival.

Årets Gjeddedronning ble Melissa Eriksen med ei flott gjedde på 116cm (vekt: 11.06Kg)

Dette er første året vi har en kvinnelig vinner av festivalen, og vi gratulerer så mye!

Hun bidro også sterkt til at Team Kaos (Joacim Eriksen, Melissa Eriksen, Martin Engen) vant lagkonkurransen med hele 499 cm!

Vinner av juniorklassen ble Emil Borgaas med en flott gjedde på 99cm.

Vinner av barneklassen ble Nicolay Reitan med en flott gjedde på 76cm.

Vi Gratulerer så mye til alle vinnerne!!

Øvrige resultater kommer her:

Åpen klasse Individuelt:

1 Melissa Eriksen Kaos 116
2 Thomas Norheim Banan 114
2 Raymond svendsen Tracker 114
4 Martin Engen Kaos 106
5 Kristoffer Bjørglund Jerkeliten 105
6 Marius Halden Jahr AGK 103
7 Stian Støa Johannesen Storgjedda 102
9 Jørgen Høydahl small pike 99
9 Emil Borgaas (Jr) Slimpurka 99
10 Lars-Jørgen Karlsen Evja Pikers 98
10 Trygve Hoff Floke 98
12 Anders Galaas Hagen Firepike 97
13 Sindre Fredriksen (Jr) Sabeltann 97
14 Simen fredheim Johansen Samen 93
15 Ole Ragnar Torgersen Sjøliv 91
16 Stian Bjørglund Jerkeliten 90
17 Jan Erik Unnestad Floke 90
18 Piotr barda Barda 89
19 Joacim Klavestad Ise Baits 89
20 Kenneth Henriksen Bånnfast 89
21 Ali Yusuf Hussein Riverpigs 88
22 Pål Dramstad PD BAITS 88
23 Carsten Holter Pocket pike 88
24 Joacim Eriksen Kaos 87
25 Karl-Fredrik Stensrud Ise Baits 87
26 Even Ysterud Evjen Fizkelina Pikeoppdragers 87
27 Stian lunder Lunder 86
28 Andreas Norheim Banan 83
29 Boguslaw Turczynowicz FISHBUSTERS 82
30 Espen Braatnes GLM – Gjedde Lives Matter 81
31 Lene Mari Lia PD BAITS 81
32 Andrè Grøtvedt Gjeddejolla 81
33 Lars Mørk Monkey Fishing 80
34 Henrik Johansen Jerkeliten 80
35 Valentin Pascu Pilu-Team 80
36 Vegard Sandvik small pike 80
37 Daniel Pedersen Storgjedda 80
38 Marcin Fedorowicz FISHBUSTERS 79
39 Glenn ringstad Monster krokodilla 79
40 Kjell Remi Westlie Gjeddejeger Norge 79
42 Truls Grøtvedt Gjedde Jolla 78
43 Jarle Reitan Reitan 78
44 Lars Peder Larsen Jerkeliten 2 78
45 Helge Norvang Riverpigs 78
46 Marius vikeby-Larsen motortrøbbel 78
47 Adam Wansacz Fishbusters 77
48 Jonas Smaaberg (Jr) Sabeltann 77
49 Lars-Andre Østby Monkey Fishing 76
50 Kenneth Pettersen Yamaha 76
51 Łukasz Masłoń Fishbusters 76
52 Robert Preda Lukas 76
54 Nicolay Reitan (B) Reitan 75
55 Ted Magnus Sørlie Fryken 74
56 Heidi Smedsrud Hansen Colibri 74
57 Sander Karlsen Yamaha 74
58 Kjell Bøe Bånnfast 74
59 Carsten Lunde Fizkelina Pikeoppdragers 74
60 Morten Martiniussen M & M 74
61 Stian Høydal small pike 73
62 Josefine Opstad Arnesen (Jr) Poppers 72
63 Patrick Olsen AGK 71
64 Lillian Slutningen Slutningen 71
65 Martin Josefsson Østre Skjebergdal Storgjeddelag 71
66 Jan Øyvind Haugen Østre Skjebergdal Storgjeddelag 71
67 Håkon Lunde (Jr) Sabeltann 71
68 Martin Arntsen Pocket pike 71
69 Bjørn Kristiansen MdK 70
70 Ida Bjerkan #TeamPinkPikers 69
71 Alexander Skogen MdK 68
72 Lucian Dobos Transformers 67
73 Andreas Thorbjørnsen Fryken 66
74 Atle Høidalen Colibri 66
75 Ole Martin Strand Fizkelina Pikeoppdragers 66
76 Serban Bogdan Transformers 65
77 Aki Paltto Samen 65
78 Mina Slutningen Slutningen 65
79 Ted Olsen Ambulansen 63
80 Jon Borgaas Slimpurka 61
81 Thomas Arnesen Poppers 61
82 Jens-Otto Eliassen Gone Fishin’ 60
83 Ole Jørgen Slutningen Slutningen 60
84 Joakim Gjermundsen Firepike 60
85 Camilla Næss Samen 60
86 Marius Molvik pompel og pilt 60
87 Jonatan Stensrud Kiwi 59
88 Steffen Andersson Bumblebee 59
89 Linn Marie Borgaas Slimpurka 59
90 Fredrik grythe fredriksen motortrøbbel 58
91 Emil Rustad Monkey Fishing 55
92 Lars-Otto Eliassen Gone Fishin’ 54
93 Marius Andersen Evja Pikers 54
94 Ole mikkel kalgård motortrøbbel 50
95 Kacper Barda (B) Barda 50
96 Niklas Rekdal Norsefishing 39

Junior:

1 Emil Borgaas (Jr) Slimpurka 99
2 Sindre Fredriksen (Jr) Sabeltann 97
3 Carsten Holter Pocket pike 88
4 Andrè Grøtvedt Gjeddejolla 81
5 Jonas Smaaberg (Jr) Sabeltann 77
6 Josefine Opstad Arnesen (Jr) Poppers 72
7 Håkon Lunde (Jr) Sabeltann 71
8 Martin Arntsen Pocket pike 71
9 Mina Slutningen Slutningen 65
10 Sander Bjerkli Pocketpike
11  Kevin Bjerke Gjeddene
12 Nicholas Wastvedt Gjeddene

Barn:

Plassering Navn Team Lengde:
1 Nicolay Reitan (B) Reitan 75
2 Kacper Barda (B) Barda 50

Lagkonkurransen:

Plassering Navn Team Lengde:
1 Joacim Eriksen, Melissa Eriksen, Martin Engen Kaos 499
2 Trygve Hoff, Jan Erik Unnestad Floke 443
3 Kristoffer Bjørglund, Stian Bjørglund, Henrik Johansen Jerkeliten 441
4 Thomas Norheim, Andreas Norheim Banan 432
5 Jørgen Høydahl, Vegard Sandvik,Stian Høydal small pike 413
6 Ole Ragnar Trogersen Sjøliv 411
7 Kjell Bøe, Kenneth Henriksen Bånnfast 402
8 Sindre Fredriksen, Jonas Smaaberg, Håkon Lunde Sabeltann 395
9 Boguslaw Turczynowicz, Marcin Fedorowicz FISHBUSTERS 391
10 Stian lunder Lunder 383
11 Raymond svendsen Tracker 380
12 Lars-Andre Østby, Emil Rustad, Lars Mørk Monkey Fishing 375
13 Marius Halden Jahr, Patrick Olsen AGK 375
14 Helge Norvang, Ali Yusuf Hussein Riverpigs 373
15 Adam Wansacz, Łukasz Masłoń Fishbusters 373
16 Truls Grøtvedt, Andrè Grøtvedt Gjedde Jolla 371
17 Even Ysterud Evjen, Carsten Lunde, Ole Martin Strand Fizkelina Pikeoppdragers 360
18 Jon Borgaas, Linn Marie Borgaas, Emil Borgaas Slimpurka 357
19 Ted Magnus Sørlie, Andreas Thorbjørnsen Fryken 351
20 Jarle Reitan, Nicolay Reitan Reitan 351
21 Kenneth Pettersen, Sander Karlsen Yamaha 345
22 Robert Preda Lukas 345
23 Stig Tore Sundell, Kjell Remi Sundell Gjeddejeger Norge 343
24 Bjørn Kristiansen, Alexander Skogen MdK 335
25 Joacim Klavestad, Karl-Fredrik Stensrud Ise Baits 334
26 Thomas Arnesen, Josefine Opstad Arnesen Poppers 318
27 Steffen Pedersen, Stian Støa Johannesen, Daniel Pedersen Storgjedda 315
28 Serban Bogdan, Lucian Dobos Transformers 306
29 Pål Dramstad, Lene Mari Lia PD BAITS 298
30 Christer Berg Johansen, Anders Galaas Hagen, Joakim Gjermundsen Firepike 297
31 Lars Peder Larsen Jerkeliten 2 290
32 Aki Paltto, Simen fredheim Johansen, Solveig Lindstad, Camilla Næss Samen 290
33 Ted Olsen Ambulansen 285
34 Atle Høidalen, Heidi Smedsrud Hansen Colibri 255
35 Ole Jørgen Slutningen, Lillian Slutningen, Mina Slutningen Slutningen 252
36 Marius vikeby-Larsen, Ole mikkel kalgård, Fredrik grythe fredriksen Motortrøbbel 251
37 Carsten Holter, Martin Arntsen, Sander Bjerkli Pocket pike 224
38 Valentin Pascu Pilu-Team 219
39 Glenn ringstad, Stian Rusten Monster krokodilla 180
40 Lars-Otto Eliassen,Jens-Otto Eliassen Gone Fishin’ 170
42 Lars-Jørgen Karlsen, Marius Andersen Evja Pikers 152
43 Martin Josefsson, Jan Øyvind Haugen Østre Skjebergdal Storgjeddelag 142
44 Piotr barda, Kacper Barda Barda 139
45 Morten Martiniussen M & M 130
46 Steffen Andersson, Stian Lysgård Bumblebee 116
47 Espen Braatnes, Erik Braatnes GLM – Gjedde Lives Matter 81
48 Mats Widell, Ida Bjerkan #TeamPinkPikers 69
49 Niclas Berglund Jensen, Marius Molvik pompel og pilt 60
50 Jonatan Stensrud, Mats Larsson Kiwi 59
51 Sander Håndlykken, Niklas Rekdal, Jakub Makowski, Martin Håndlykken Norsefishing 39

 

 

 

Om Ted