Resultater Nedre Glomma Gjeddefestival 2021

Her er resultatene fra Nedre Glomma Gjeddefestival 2021!

Dette var 12. året vi arrangerer festivalen, og vi takker alle for fremmøte og håper vi sees igjen neste år!

Stor takk til vertskapet på Furuholmen for flott service og tilrettelegging av arrangementet!

Vi sender også en stor takk til våre sponsorer:
Østfold Rør

Ove Skår AS

M & M Fiske og Fritid

Frydenbø Marine

Motorguide Norge

Normark 13 Fishing

Marineshop

XXL

PD Baits

Det var iår 75 båter påmeldt (Fullbooket) og ca.170 deltagere totalt.

Selve fisket opplevdes nok som litt trått iår for de fleste, men jeg håper alle hadde en flott helg med fint vær og hyggelig selskap.

Håper vi sees igjen neste år!

Årets Gjeddekonge og vinner av åpen klasse: Kai Ingar Øby med en flott gjedde på 111cm (vekt: 8.2Kg)

Team Kaos vant lagkonkurransen (som ifjor) (Joacim Eriksen, Melissa Eriksen, Martin Engen) med 459 cm!

Vinner av juniorklassen ble Amalie  Svamo Togersen med en flott gjedde på 100cm.

Vinner av barneklassen ble Nicolay Reitan med en flott gjedde på 69cm.

Vi Gratulerer så mye til alle vinnerne!!

 

Øvrige resultater kommer her:

Resultater Individuelt Nedre Glomma Gjeddefestival 2021 Barn
Plassering Navn Team Lengde:
1 Nicolay Reitan (B) Reitan 69
2 Kasper B. Eliassen (b) K.G.B 59
3 Loke Jørgensen (b) DG Baits
4 Oliver Blakkestad (b) Russki

 

Resultater Individuelt Nedre Glomma Gjeddefestival 2021 Junior
Plassering Navn Team Lengde:
1 Amalie Svamo Torgersen (jr) Sjøliv 100
2 Håkon Lunde (jr) Pocket Pike 90
3 Carsten Holter (jr) Pocket Pike 88
4 Trym Tønsberg (jr) Lunder 63
5 Mina Slutningen (jr) Slutningen 60
6 Martin Arntsen (jr) Terhi 55
7 Even Knutsen (jr) 7000
8 Nicholas Wastvedt (jr) Wasta Gjengen
9 Andreas Tangen (jr) Shut up and fish
10 Emil Borgaas (jr) Shut up and fish
11 Kevin Wastvedt (jr) Wasta Gjengen
12 Oda Eline B. Eliassen (jr) K.G.B
Resultater Individuelt Nedre Glomma Gjeddefestival 2021 Åpen klasse
Plassering Navn Team Lengde:
1 Kai Ingar Øby Varteig-Indianerne 111
2 Pompiliu-Valentin Pascu Fishing Trips 107
3 Adam Wansacz Fishbusters 105
4 Trond Engebretsen Lost 103
5 Andreas Thorbjørnsen Fryken 101
5 Joacim Eriksen Kaos 101
7 Jarle Pedersen Har ikke peiling 100
7 Amalie Svamo Torgersen (jr) Sjøliv 100
9 Niclas Berglund Jensen Pompel og pilt 99
10 Tor Andre Rugland Ryfylke Smaafiskarlag 98
11 Stian Bjørglund Jerkeliten 97
12 Sindre Fredriksen Pocket Pike 95
13 Martin Engen Kaos 94
14 Wojciech Grabowski Kruki 93
15 Håkon Lunde (jr) Pocket Pike 90
16 Ole Martin Strand Fizkelina Pikeoppdragers 89
16 Jens-Otto Eliassen Gone Fishin’ 89
18 Thomas Løvenskiold Mauser 88
19 Thomas Arnesen Poppers 88
20 Carsten Holter (jr) Pocket Pike 88
21 Christer Marthinsen Pikeopaths 88
22 Darek Makowski Jump Fishing 87
23 Kristoffer Bjørglund Jerkeliten 86
24 Ted Olsen Ambulansen 86
25 Martin Fløviken Den sorte dame 86
26 Aki Paltto Rivermonkeys 84
27 Romero Rynning Midtre Skjeberg Gjeddefiskelag 84
28 Steffen Pedersen (lærling) Storgjedda 83
29 Helge Norvang Riverpigs 82
30 Petter Stubberud Tysland Ryfylke Smaafiskarlag 82
31 Jarle Reitan Reitan 82
32 Peter Pehrsen Løvskov Suser i sivet 81
33 Thomas Drøbak Tinnsjø fiskerne 80
34 Marius Maksimavicius ZANDER CLUB MIX 80
35 Ida Bjerkan #TeamPinkPikers 79
36 Patrick Olsen KAMM 79
37 Stian Støa Johannesen Storgjedda 78
38 Marius Andersen Evja Pikers 78
39 Stian Heier Evensen Mauser 77
40 Lars-Jørgen Karlsen Evja Pikers 77
42 Mikkel Lindberg Hookers 77
43 Stian Jordansen Moonshine Bandits 77
44 Stian Lunder Lunder 75
45 Daniel Pedersen Storgjedda 74
46 Sander Hjelle Terhi 74
47 Tor Christofhersen Lost 74
48 Ernst Sundt Sørlandsgjedde 73
49 Lasse Amundsen Fiskebørsen UlvUlv 73
50 Ali Hussein Riverpigs 71
51 Joakim Hagen Fiskebørsen Gul Jig 71
52 Inger Vidnes Poppers 71
54 Marius Halden Jahr KAMM 71
55 Vegard Brynjeng Sandvik Small Pike 71
56 Tomek Sobien Jump Fishing 71
57 Marcus Andrè Andresen Pike fighters 71
58 Grzegorz Matuszyk Pieron 71
59 Jan Erik Unnestad Floke 70
60 Piotr Wyskwar Pieron 70
61 Lars-Otto Eliassen Gone Fishin’ 70
62 Inga Hætta Rivermonkeys 69
63 Joakim Seldal Ryfylke Smaafiskarlag 69
64 Nicoaly Reitan (b) Reitan 69
65 Stian Rusten Monster Krokodilla 68
66 Bjørn Unnerud Fiskebørsen UlvUlv 68
67 Espen Bjerketvedt Moonshine Bandits 68
68 Melissa Eriksen Kaos 67
69 Frode Pehrsen Suser i sivet 67
70 Kenneth Henriksen Bånnfast 67
71 Ellen Marie H Drøbak Tinnsjø fiskerne 67
72 Ole-Markus Helle Reol 67
73 Terje Unnerud Fiskebørsen Gul Jig 66
74 Camilla Næss Rivermonkeys 65
75 Emil Rustad Monkey Fishing 65
76 Kjell Bøe Bånnfast 65
77 Renè Nilsen Reol 65
78 Morten Martiniussen M & M 65
79 Kristian Navestad Evja Pikers 63
80 Ole Ragnar Torgersen Sjøliv 63
81 TrymTønsberg (jr) Lunder 63
82 Glenn Ringstad Monster Krokodilla 62
83 Charlin Strand Moonshine Bandits 62
84 Rune Sundt Sørlandsgjedde 61
85 Jack Frode Pettersen Har ikke peiling 61
86 Lars Henry Eliassen K.G.B 61
87 Ådne Jacobsen Gjeddefrykt 60
88 Carsten Lunde Fizkelina Pikeoppdragers 60
89 Ole Jørgen Slutningen Slutningen 60
90 Mina Slutningen (jr) Slutningen 60
91 Jan Øyvind Haugen Østre Skjebergdal Storgjeddelag 60
92 Eirik Bergeland Varteig-Indianerne 59
93 Jonas Smaaberg Terhi 59
94 Kasper B. Eliassen (b) K.G.B 59
95 Mantvydas Rimkus ZANDER CLUB MIX 59
96 Trygve Hoff Floke 58
97 Mats Widell #TeamPinkPikers 58
98 Jørgen Høydahl Small Pike 57
99 Martin Arntsen (jr) Terhi 55
Resultater Individuelt Nedre Glomma Gjeddefestival 2021 Senior
Plassering Navn Team Lengde:
1 Joacim Eriksen, Martin Engen, Melissa Eriksen Kaos 459
2 Sindre Fredriksen, Håkon Lunde, Carsten Holter Pocket Pike 441
3 Adam Wansacz, Marcin Federowicz Fishbusters 438
4 Kristoffer Bjørglund, Stian Bjørglund Jerkeliten 424
5 Jack Frode Pettersen, Jarle Pedersen Har ikke peiling 417
6 Tor Andrè Rugland, Petter Stubberud Tysland, Joakim Seldal Ryfylke Smaafiskarlag 411
7 Thomas Arnesen, Inger Vidnes Poppers 404
8 Steffen Pedersen, Daniel Pedersen, Stian Støa Johannesen Storgjedda 401
9 Ted Sørlie, Andreas Thorbjørnsen Fryken 398
10 Niclas Berglund Jensen, Marius Molvik Pompel og pilt 398
11 Lukasz Matuszyk, Wojciech Grabowski Kruki 394
12 Pompiliu-Valentin Pascu Fishing Trips 389
13 Carsten Lunde, Magnus Valleraune, Ole Martin Strand Fizkelina Pikeoppdragers 384
14 Lars-Otto Eliassen, Jens-Otto Eliassen Gone Fishin’ 374
15 Darek Makowski, Tomek Sobien Jump Fishing 373
16

17

Trond Engebretsen, Tor Christophersen

Ole Ragnar Torgersen, Amalie Svamo Torgersen

Lost

Sjøliv

370

361

18 Marius Halden Jahr, Patrick Olsen KAMM 355
19 Aki Paltto, Camilla Næss, Inga Hætta Rivermonkeys 348
19 Stian Heier Evensen, Thomas Løvenskiold Mauser 348
20 Jørgen Høydahl, Vegard Brynjeng Sandvik Small Pike 343
21 Piotr Wyskwar, Grzegorz Matuszyk Pieron 339
22

23

Marius Andersen, Lars-Jørgen Karlsen, Kristian Navestad

Kjell Bøe, Kenneth Henriksen

Evja Pikers

Bånnfast

334

325

24 Marius Maksimavicius, Mantvydas Rimkus ZANDER CLUB MIX 324
25 Ole-Markus Helle, Renè Nilsen Reol 322
26 Trygve Hoff, Jan Erik Unnestad Floke 311
27 Morten Martiniussen M & M 284
28 Helge Norvang, Ali Hussein Riverpigs 278
29 Ted Olsen Ambulansen 277
30 Ernst Sundt, Rune Sundt, Frank Berntsen Sørlandsgjedde 265
30 Mikkel Lindberg Hookers 265
31 Bjørn Unnerud, Lasse Amundsen Fiskebørsen UlvUlv 261
32 Stian Lunder, Trym Tønsberg Lunder 250
33 Mats Widell, Ida Bjerkan #TeamPinkPikers 243
34 Jostein Øby, Katrine Hiin Dilling, Kai Ingar Øby, Eirik Bergeland Varteig-Indianerne 222
35 Jarle Reitan, Nicolay Reitan Reitan 212
36 Frode Pehrsen, Peter Pehrsen Løvskov, Petter Pehrsen Suser i sivet 210
37 Thomas Drøbak, Ellen Marie H Drøbak Tinnsjø fiskerne 208
38 Marius Karlsen, Martin Fløviken, Stian Aaserud Den sorte dame 207
39 Espen Bjerketvedt, Stian Jordansen, Charlin Strand Moonshine Bandits 207
40 Anders Krokeide, Joakim Hagen, Terje Unnerud Fiskebørsen Gul Jig 194
42 Jonas Smaaberg, Martin Arntsen, Sander Hjelle, Kenneth Pettersen Terhi 188
43 Glenn Ringstad, Camilla Ringstad, Stian Rusten Monster Krokodilla 182
44 Ole Jørgen Slutningen, Mina Slutningen Slutningen 167
45 Romero Rynning Midtre Skjeberg Gjeddefiskelag 157
46 Lars -Henrik Andersen, Marcus Andrè Andresen, Ann-Helen Andresen Pike Fighters 140
47 Lars Henry Eliassen, Ann Kristin B. Eliassen, Oda Eline B. Eliassen, Kasper B. Eliassen K.G.B 120
48 Christer Marthinsen, Bjørn Marthinsen, Daniel Istrefaj Pikopaths 88
49 Emil Rustad, Lars Andrè Østby Monkey Fishing 65
50 Thomas Mathisen, Ådne Jacobsen Gjeddefrykt 60
51 Martin Josefsson, Jan Øyvind Haugen Østre Skjebergdal Storgjeddelag 60

Om Ted